Hodnocení klientek

Navštěvuji GYM více jak půl roku, jsem velmi spokojená. I když dostanete "zabrat", ještě se mi nestalo, že by se mi někdy do fitka nechtělo.Super trénink! Líbí se mi způsob cvičení, protože toho za hodinu stihneme opravdu dost, bezva dynamické cviky... a hlavně jde vidět, že pana trenéra práce baví, což je důležité, protože pak baví i nás! 🙂Dlouho jsem hledala něco, kam nebudu muset chodit vystajlovaná do posledního detailu, nebude tam moc lidí, občas se budu moci ulívat...:-) a hlavně tam bude někdo, kdo mi poradí, pomůže a ještě tomu všemu bude rozumět a bude v pohodě. Našla jsem a už hledat nebudu. Za dva roky jsem parádně zpevnila své líné 54-leté tělíčko, obleču dávno odložené kalhoty a sukně, ale hlavně mám ze sebe radost, že jsem vydržela a stále mě to baví. Občas to sice bolí, ale výsledek stojí za to. A navíc bývá při cvičení i legrace.
Díky, Jiří.
Zdravím a všem holkám a ženám vřele doporučuji. lenka h.Cvičení je super, doporučuji všem. Přijďte:-)!Ahoj zdravím všechny, které chcete hubnout, protože tady jste na správné adrese, jen musíte poslouchat trenéra a funguje to! Nedávno jsem na fb četla:"Až to budeš chtít vzdát, vzpomeň si na všechny ty, co by tě rádi viděli prohrát. Tu radost jim přece neuděláš!" Takže když do toho jít, tak naplno! JO a taky v praxi platí  to, co je napsáno ve fitku:  nejprve se tě budou ptát: "Proč to děláš?" pak se tě budou ptát: "Jak to děláš?" Taky svatá pravda a je příjemné to slyšet! 🙂Jedno slovo - skvělé. Po každém cvičení mám výborný pocit, že jsem to opět zvládla, a i když to někdy jde fakt těžce (zejména ruce), tak mě to vždy donutí se snažit, a mám ze sebe radost. Patří Ti jedno velké dííííííky 🙂Velmi,velmi dobré cvičení!!!!
Perfektní,individuální přístup ke klientkám.Náš trenér Jirka je nejlepší 🙂 Zařídil si super fitko, kde se cítíte příjemně. Každou svou klientku zná, ví, co která z nás chce. Cvičení je zábavné, ale není to žádná procházka růžovou zahradou, pořádně si totiž máknete. Výsledky pak na sebe ale nenechají dlouho čekat. A pokud náhodou nejsou takové, jak si představujeme, snaží se Jirka najít příčinu, pozměnit trénink nebo pomoct s jídelníčkem, abychom byli všichni spokojení. Rozhodně doporučuju GYM Ladies Studio vyzkoušet, nebudete litovat 🙂Skvělé cvičení, skvělá parta lidí a snad budou i skvělé výsledky. Konečně nějaké cvičení, na které se vždycky těším! Díky, Jirko.Oceňuji individuální přístup trenéra, se vším vychází vstříc. Cvičení je svižné a účinné.Příjemné, rodinné a solidně vybavené fitko, kde Vás cvičení bude bavit! Na tom má nemalou zásluhu i vždy dobře naladěný trenér, který nad námi drží přesto pevný dohled. Ochotně poradí, vysvětlí, ukáže - cvičíte, trápíte ty svaly, leje z Vás pot,ale vždycky odcházíte z lekce s pocitem,že to má smysl..:))Vstřícný a individuální přístup trenéra, příjemná atmosféra při cvičení, rozhodně doporučuji 🙂Vstřícný trenér, co umí dobře motivovat k většímu výkonu. Sympatické prostředí.Jsem maximálně spokojená, super přístup, pěkné a čisté prostředí a fajn lidi při hodninách, velice doporučuji ... 🙂Nejlepší posilovna pro ženyVýborné službyindividuální přístup,takové "rodinné fitko",spokojenostPříjemná atmosféra, prostředí i trenér. Velmi kladně hodnotím zejména neustálou přítomnost trenéra během celého tréninku, který dohlíží na správné provedení techniky cviku a vede průběh tréninku.Jsem maximálně spokojená, cvičení mne baví a těším se na ně. Osobní kontakt v tom hraje velkou roli. Mám zkušenosti z jiných zařízení, kde jsem cvičila sama a to se nedá vůbec srovnat.
Musím také konstatovat, že se cítím lépe než na začátku.
Máte zájem o osobního trenéra? Napište mi
Vaše jméno: *
Váš email: *
Váš telefon:

Zpráva:

Komentáře nejsou povoleny.