Masáže

  • Jste celkově rozladěni, nemůžete se soustředit na práci nebo vás bolí záda?
  • Cítíte nepříjemnou únavu nebo Vás snad bolí hlava po celodenní práci, nohy po nákupech či obíhání úředních záležitostí?
  • I zde z velké většiny obtíže odstraní nebo alespoň zmírní masáž.
  • Jste přetažení a nemůžete usnout? Probouzíte se v noci a máte depresivní myšlenky?

Zkuste to s masáží. Možná Vás překvapí nečekaný efekt. Masáže jsou nejstarší formou léčení. Výhodou je, že k nim nepotřebujeme skoro nic a po instruktáži od odborného maséra si můžete sami kdykoliv ulevit od bolesti pomocí jednoduchých hmatů a protahovacích cvičení.

Klasická masáž

MasážeMá regenerační účinky, je ideální na uvolnění zatuhlé šíje, krku, bolestech pod lopatkou, migrény, regeneraci nohou a rukou po sportovním a pracovním výkonu.

Klasickou masáž provádím osvědčenými oleji. Oleje oproti emulzím mají pro kůži tu výhodu, že ji nevysušují. Po masáži klient nechá na sobě olej působit.

Hawaii Lomi-Lomi masáž

Tato masáž pochází z Havajských ostrovů. Při Havajské masáži se zejména využívá rytmických pohybů prstů a dlaní a především předloktí a loktů. Masáž má vynikající relaxační a terapeutické účinky. Z tohoto důvodu je vyhledávána zejména jako velice oblíbený způsob relaxace a odpočinku.

Havajská masáž dovede dokonale hormonizovat tělo a duši masírovaného. Při masáži se využívá znalostí masérů o lidském těle, kdy dochází díky pečlivě vedeným tahům k uvolnění napětí v lidském těle. Dokonale provedená masáž navodí velice příjemný pocit uvolnění a harmonizuje těla a lidskou duši. A to zejména díky relaxační technice použité při této masáži.

Horké (lávové) kameny – Hot Stones

Při masáži horkými kameny se většinou využívají velice kvalitní lávové kameny a oleje. Nemálo z masírovaných popisuje, že navodit tak příjemné pocity při masáži dovede jen masáž horkými kameny. Právě proto je tak velice žádaná nejen po celém světě, ale i u nás.

Při masáži do vás nádherně prostoupí teplo, které sálá z vyhřátých lávových kamenů, které jsou zahřány právě tak, aby vydávaly toto příjemné teplo a to po celou dobu masáže, kdy postupně dochází k jejich obměně. Při masáži dochází k aktivování energetických drah v těle, masáž velice blahodárně působí na mysl masírovaného a perfektně uvolňuje ztuhlé svaly, které se po provedené masáži krásně prohřejí a uvolní. Jedná se o velice exkluzivní masáž, při které se využívá těch nejlepších olejů a masérských technik.

Po provedené masáži se budete cítit dokonale uvolnění a připravení na další příjemné chvíle přicházejících dnů.

Masáže

V současné době provádím masáž klasickou, Horké (lávové) kameny – Hot Stones  a  Hawai Lomi-Lomi.

Ceny jednotlivých masáží najdete  na stránce CENÍK


Vaše jméno: *

Váš email: *

Váš telefon:

Zpráva:

Opište kód z obrázku: captcha

 

Máte dotaz, chcete se objednat na masáž? Napište
Vaše jméno: *
Váš email: *
Váš telefon:

Zpráva:

[contact-form-7 id="468" title="Kontaktní formulář"]

Komentáře nejsou povoleny.