GYM Ladies Studio v době dovolených

Nové INFO o GYM Ladies Studio v době dovolených:

Doba dovolených, slunění, lenošení je tady!!
Co se našeho cvičení týče milé dámy, slečny, děvčata tak jistě víte, že se chystám na výměnu našeho malinkého fitka pro ženy za větší, ale stejně zaměřené fitness pro vás – POUZE PRO ŽENY!!!

Nové prostory pro vás připravuji naproti Pošta9, Ladova – přes ulici, vedle domu pro mládež PETRKLÍČ  nebo chcete-li, naproti Strojobalu s komínem s nápisem MOPOS.

Bez obav – i v tomto prostředí chlapům vstup zakázán!!

Nejčerstvější INFO – rozhodl jsem se stávající provozovnu nechat otevřenou téměř až do konce srpna 2013. Takže cvičení bude probíhat celé prázdniny již bez přerušení.

Definitivní konec tohoto malého fitka bude v pátek 23.srpna 2013. Pak týden zavřeno – no a hurá do nového prostředí s většími prostorami, více pomůckami – prostě bude cvičení ještě zábavnější a účinnější

Připravuji pro vás všechny začátkem září Den otevřených dveří (datum upřesním). V tento den se může každá z vás přijít seznámit s prostředím, zdarma si zacvičit, položit mi „spoustu“ otázek ………

Tolik „na úvod“ série NOVINEK, které zde nyní v létě budu dávat. Mějte se všechny krásné, užívejte léto – a hlídejte nové informace o mém fitku PRO VÁS!!!

Váš trenér Jirka