Kdo jsme

Gym Ladies Studio Olomouc

Nejsme klasické velké, moderní fitcentrum k rekreaci těla i ducha se spoustou činek a strojů /kde u některých ani nevíte, jak s nimi cvičit/ , kde si “v klídku” zacvičíte (většinou bez dozoru, rady a tréninkového plánu) a příjemně unaveně odjedete domů – a tím to končí.

Jdeme výrazně jinou cestou – jsme menší spíše „rodinné“ fitko, kde si však pořádně zacvičíte – a hlavně jinak, než jste zvyklé.

V našem GYM Ladies Studiu jsou v neustálé permanenci rotopedy, veslovací trenažer, twist stepper, vibrační plošina VIBROGYM, balanční pomůcky- balanční míče Dome Ball – Dynaso Bosa, Dynair Ballkissen Senso, Overball ,Thera-Bandy, Aquahit apod..

Zaměřujeme se především na „problémové partie“, prvotně na odstranění svalových dysbalancí čili protahování zkrácených a posilování ochablých(oslabených) svalů a tomu je přizpůsobeno vše – stroje a ostatní vybavení, doplňkové služby (masáže,doplňkové přípravky) a také přesně stanovené speciální tréninkové jednotky.

Koncepce GYM Ladies Studio Olomouc je postavena na individuálním přístupu. Ten je při zpevňování a formování postavy nezbytný.

Pozitivní zkušenosti se cvičením zaměřeným na odstraňování svalové nerovnováhy ukazují mimo jiné na ovlivnitelnost tak frekventovaných jevů jako jsou bolesti zad a hlavy.

Jelikož přísně dodržujeme úzkou spolupráci trenér – klient, nelze chodit na tréninky nahodile, ale vše musí být koordinováno tak, aby pro Vás byla přítomnost a rady trenéra vždy k dispozici. Nemusíte mít obavy, vždy najdeme vhodný termín a čas pro cvičení. Cvičení probíhá buď individuálně nebo ve skupince 2-5 žen.

Na jaké partie se zaměřujeme?

– Bříško
– Vnitřní a vnější strana stehen
– Boky
– Hyždě
– Triceps + ramena
– Celkové zpevnění zad

Výsledným efektem je:

  • správné držení těla díky zpevněnému svalovému korzetu kolem páteře, pánve, lopatek a    hrudníku, odstranění svalových dysbalancí
  • tvarování těla – komplexní speciální sestavy cviků
  • snížení váhy – zmenšení objemů hýždí,stehen, boků a břicha
  • opticky mladší vzhled – životospráva, zlepšený tonus kůže cvičením

Pokud Vás tedy naše studio  osloví, neváhejte nás kontaktovat. Nacházíme se naproti pošty 9, Ladova ul., přibližně 100m od autobusové zastávky. Moc rádi se Vám budeme věnovat a rádi Vám pomůžeme dosáhnout právě Vašeho vysněného cíle.

[contact-form-7 id="488"]

Komentáře nejsou povoleny.